Статьи

Номінація «Behaviour change» – для тих, хто прагне змін і знає як їх досягти

Номінація «Behaviour change» – для тих, хто прагне змін і знає як їх досягти

У цьому році у «Премії HR-бренд Україна» компанія DEVELOR як Behaviour Change Partner Премії ініціювала спеціальну тематичну номінацію «Behaviour change». Хто ж з номінантів Премії стане переможцем?

Відоме дослідження Роберта Брінкерхофа підтверджує, що після звичайного, класичного тренінгу 85% учасників намагаються використовувати отримані на тренінгу знання та змінити свої звички але після декількох спроб - здаються. Це означає, що 10 із 12 чоловік знаходяться на тренінгу марно. Цей шокуючий факт безсумнівно визиває у HR-експертів та власників бізнесу невдоволення та непорозуміння.

А чи знаєте Ви, як спланувати проект із навчання та розвитку персоналу, щоб він приніс бажані результати та зміни у компанії?

Ви проводите тренінги, коучинг, командні активності, а персонал так і не змінюється?

Що ж впливає на поведінку людей і як зробити щоб вони демонстрували те, чого ми від них очікуємо?

Саме відповідь на це питання хочемо отримати від номінантів на нашу нагороду.

Номінація Behaviour Change від компанії DEVELOR – унікальна у своєму роді номінація, яка присвячена темі залучення і зрощуванню кандидатів та талантів із потенціалом таким чином, щоб вони демонстрували саме ту поведінку, яку від них очікують в організації. Це номінація для проекту, у якому були використані різні інструменти та підходи для розвитку персоналу та отримані вимірні результати та бажані зміни.

Ця номінація для тих, хто так само як і ми хоче прозорих і чітких змін у поведінці персоналу. Хто розуміє необхідність цих змін. І має чим поділитись із нами та учасниками заходу «Премія HR – бренд Україна».

Номінація «Behaviour change» – для тих, хто прагне змін і знає як їх досягтиХоніна Маріанна, Директор DEVELOR UKRAINE
«Компанія DEVELOR існує вже 25 років на світовій арені. І найперше, що важливе для нас у нашій роботі – це бачити результат. Коли наш клієнт інвестує у навчання своїх працівників, він має отримати доказ того, що його внесок приніс вимірний результат. Що люди не просто отримали задоволення від тренінгу, а володіють новими знаннями, навичками, змінили своє мислення, ставлення до роботи. Змінюючи поведінку людей – ми також бачимо результат своєї інвестиції часу та знань»
Вакансии дня

Комментарии