Статьи

Вебінар: «Вплив простих речей на атмосферу та корпоративну культуру компанії» 2.10.18

Вебінар: «Вплив простих речей на атмосферу та корпоративну культуру компанії» 2.10.18

HeadHunter Україна запрошує 2 жовтня, о 16:00, менеджерів з підбору персоналу та внутрішніх рекрутерів на вебінар «Вплив простих речей на атмосферу та корпоративну культуру компанії».

Захід відбудеться у рамках проекту Рекруторія.

2 жовтня ми розглянемо приклади таких тимчасових інвестицій, які не вимагають великих бюджетів, але надають колосальний ефект і вплив на атмосферу компанії, підвищують залученість співробітників і формують корпоративну культуру комфортну для роботи. Також проаналізуємо інші чинники, які впливають на корпоративну культуру, роблять компанію привабливою як роботодавця, а також практичні кейси на прикладі ПІІ «БІЛЛА УКРАЇНА», які допомагають робити нашу корпоративну культуру більш ефективною.

Спікер Рекруторії: Олена Бєлкіна

Більше 10 років в сфері HR, до цього більше 8 років в сфері освіти. За період роботи в одному з великих європейських банків успішно реалізувала проект по створенню кадрового резерву і його управлінням, в т.ч. розробила і впровадила програми розвитку талантів; програми вдосконалення управлінських навичок і побудови корпоративної культури; проект по оцінці персоналу (в рамках центрів оцінки і розвитку, за методом 360, CAPTain), впровадила систему внутрішнього навчання, в т.ч. і e-learning; проект з підвищення фінансової грамотності і співробітників, проект по сертифікації менеджерів роздрібного бізнесу. Крім цього, розробила і впровадила систему управління по цілям для невеликого українського банку, а також проект по оцінці та дослідженню факторів робочої мотивації і морально-психологічного клімату в компанії, на підставі якої були впроваджені ряд заходів, які поліпшили моральний клімат в компанії і підвищили лояльність співробітників. Також, в 2012, 2016-2018 рр. була учасником сертифікаційної комісії в рамках Школи Тренерів МКГ «Живе Діло». 2008-2010 рр. Президент міжнародної викладацької асоціації IATEFL Україна; в 2006р. переможець конкурсу отримання стипендії на участь в 40-ій міжнародній конференції викладачів англійської мови, як іноземної. Харрогейт, Великобританія; в 2003 році Фіналістка проекту "Освіта для викладачів іноземних мов". Професійна поїздка в Сполучені Штати Америки. Сьогодні займається питаннями корпоративної культури, утримання співробітників, віддаленого менеджменту, розвитку кадрового резерву і лідерських компетенцій у співробітників.

Вебінар: «Вплив простих речей на атмосферу та корпоративну культуру компанії» 2.10.18
Олена Бєлкіна, Керівник відділу персоналу (Head of HR) ПІІ "BILLA УКРАЇНА"

Опис вебінару:

«Як Ви яхту назвете, так вона і попливе» крилата фраза з відомого мультфільму про капітана Врунгеля може бути застосовна і для розмови про корпоративну культуру будь-якої компанії. А саме, який тон або, іншими словами, атмосфера буде задана в компанії, настільки ефективною і комфортною для роботи ця компанія і буде.

В сучасних трендах розвитку організацій тему корпоративної культури все частіше і частіше можна почути з вуст не тільки HRов, а й ТОП менеджерів, і акціонерів. Як показує практика про корпоративну культуру не можна сказати однозначно «хороша» чи «погана», можна говорити лише про ефективність чи неефективність: про культуру, яка є певним «драйвером» і стимулює організацію до розвитку, і про культуру, яка навпаки зводить всі зусилля нанівець. При цьому, слід пам'ятати, що кожна культура унікальна і не завжди ті принципи, які працюють в одній компанії, роблячи її успішною, обов'язково будуть ефективними для іншої компанії.

«Якщо кожен знає, навіщо він тут, а все разом знають, навіщо існує організація, вони прийдуть туди, куди їм потрібно.» (Говард Бехар, Джанет Голдстайн, «Справа не в каві: Корпоративна культура Starbucks»)

Відеозаписи вебінарів доступні не будуть. Тому, просимо планувати свій час і заздалегідь дякуємо за розуміння!

Вебінар безкоштовний!

Від однієї компанії у вебінарі може брати участь будь-яка кількість співробітників.

Тривалість вебінару – 1,5 години.

Якщо у вас вже зараз з’явились питання пов’язані з темою вебінару, будь ласка, пишіть їх на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua, а також на сторінці в Facebook: HeadHunter Україна - провайдер комплексних HR-рішень, підписуйтеся на канал @recrutoria в Telegram.

Зустрічаємося о вівторок, 2.10.2018 о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии