Статьи

HRD-середа. З любов’ю від HeadHunter Україна

14 февраля 2018
HRD-середа. З любов’ю від HeadHunter Україна

Любов і робота є наріжними каменями нашої людяності. Зигмунд Фрейд

14 лютого HeadHunter Україна зібрав на бізнес-сніданок HR-директорів провідних компаній України. З любов’ю до справи та з натхненням учасники HRD-середи обговорю-вали підсумки року і обмінювалися досвідом digital-трансформації HR, підвищували обізнаність у питаннях трудового законодавства та Health-менеджменту.

Відкрила HRD-середу Лариса Онипко, керівник проекту «Премія HR-бренд Україна»: «2017 рік був роком сталого поступу. Тренд HR digital став не просто автоматизацією систем, а й новим мислення, новим підхідом до усіх процесів взаємодії зі співробітниками. 80% світових трендів можна було побачити в проектах учасників Премії HR-бренд 2017, що говорить про зрілість українського ринку управління персоналом в цілому».

Ірина Брицька, директор з маркетингу і PR HeadHunter Україна, у своїй доповіді розповіла про підсумки року від HeadHunter Україна: цифри та факти про бізнес, важливі події для HR, нові продукти та вектор розвитку у 2018 році. HeadHunter Україна – провайдер комплексних рішень для HR: це не тільки база резюме та публікація вакансій, а й інтернет-конкурси, Executive Search, рекламні можливості та інструменти для просування бренду, це індивідуальні дослідження HR-бренду компаній та можливості HR-аналітики на hh.ua, аутплейсмент та консультації стосовно формування та розвитку HR-бренду компанії. У 2018 році HeadHunter Україна розширює лінійку продуктів та запропонує Банк даних заробітних плат: роботодавці матимуть змогу отримати актуальні дані щодо компенсаційного пакету певної посади. Також у планах – надавати консультації щодо розробки системи мотивації працівників.

Ірина Бегма, менеджер напрямку інноваційного розвитку та впровадження нових технологій компанії KPMG Україна презентувала систему KPMG HR predictor: інноваційний інструмент для покращення кадрового менеджменту. Ця технологія D&A в управлінні персоналом дозволяє аналізувати велику кількість даних стосовно кожного працівника, відслідковувати ризики та приймати управлінські рішення, спираючись на аналіз даних. Так, за допомогою HR predictor у KPMG можут визначити ключові фактори, які впливають на звільнення співробітників, і для кожного визначити ймовірність такого звільнення та вжити своєчасні управлінські рішення або провести мотиваційні заходи.

«Ми робимо лише те, у що віримо. Кожного дня ми стикаємося з тим, що чимало рішень щодо співробітників приймаються інтуїтивно. Саме тому ми і вирішили оцифрувати наш бізнес та створити портрет своєї компанії, щоб зрозуміти людей, котрі у нас працюють. З власного досвіду можемо сказати, що HR predictor – той інструмент, що працює з точністю на 60-70%», - зазначила Ірина Бегма.

Чимало цікавого і корисного про процес розробки особистого бренду і бренду компанії-роботодавця розповів Юрій Гладкий , співзасновник і CEO агенції GRAPE Ukraine, презентуючи тему «Executive digital branding». На думку Юрія Гладкого, бренд власника посилює корпоративний бренд та сприяє розвитку бренда роботодавця і може бути джерелом додаткової вартості товарного бренду.

Велику зацікавленість аудиторії викликав виступ Леоніда Гілевича, юриста ЮФ «Ілляшев та партнери», на тему «Конфліктне звільнення ТОП-менеджера: як правильно припинити трудові відносини». Леонід Гілевич розповів про підстави для припинення трудових відносин, переваги та ризики кожного із шляхів та відповів на питання HR-аудиторії. На реальних прикладах Леонід продемонстрував важливість ретельного підходу до складання трудового договору з ТОП-менеджментом, а також наголосив, що всі непрості ситуації треба намагатися вирішити безболісно для обох сторін, передбачити різні варіанти розвитку подій та діяти у межах правового поля.

Останнім часом компанії як відповідальні роботодавці багато уваги приділяють питанням Health-менеджменту. Леонтіна Гловер, начальник відділу розробки нових продуктів медичного страхування, «ІНГО страхування», поділилася практичними порадами, як бути менеджером власного здоров’я, яким чином компанії можуть дбати про своїх працівників, щоб ефективно реалізувати їхній потенціал, які новації є у сфері добровільного медичного страхування. Леонтіна Гловер презентувала програму «Світова медицина. Як підтвердити діагноз та отримати якісне лікування за кордоном».

Завершуючи HRD-cереду, Лариса Онипко анонсувала старт «Премії HR-бренд Україна 2018». Якщо ви успішно трансформуєте HR-функцію в компанії, розвиваєте корпоративну культуру та працюєте над утриманням персоналу, підвищенням залученості і це має високу результативність; якщо у вас є інноваційні проекти з рекрутингу, кейси з автоматизації HR-процесів, використання digital-інструментів у комунікаціях і навчанні, цікаві ініціативи стосовно побудови та розвитку HR-бренду компанії; якщо ви реалізуєте соціальні проекти та залучаєте молоді таланти - запрошуємо вас взяти участь у «Премії HR-бренд Україна 2018».

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРЕМІЮ

Цього року, як і в 2017, у «Премії HR-бренд Україна» діє спеціальна номінація «Digital в HR», а також започатковано нову номінацію «Держава як роботодавець», щоб привернути увагу бізнес-спільноти до тих трансформацій у сфері HR, які відбуваються у держсекторі.

Розкажіть про свою історію успіху- подавайте заявку на участь Премії!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ В ПРЕМІЇ

HeadHunter Україна дякує гостям та експертам за цікавий діалог та залученість до бізнес-сніданку. Разом з вами ми розвиваємо ринок праці та майбутнє HR-професії.

Чекаємо директорів з персоналу на наступній HRD-cереді 11 квітня 2018 року.

Дякуємо ресторану «Sam’s Steak House» за гостинність та якісний сервіс!

Вакансии дня

Комментарии