Статьи

У Києві представники Daily Mirror, CNN та Voice of America прочитають лекції з digital media

У Києві представники Daily Mirror, CNN та Voice of America прочитають лекції з digital media

7-8 жовтня 2017 року в Києві відбудеться навчальна конференція (лекторій), присвячена digital media та інтернет-журналістиці – Online Media Guru (OMG). Провідні експерти топових інтернет-видань України та світу розкажуть про те, як успішно працювати в інтернет-журналістиці та розвивати власне онлайн-медіа. Захід організовують MastersHub та Освітній Портал ТМ.

Іноземними спікерами цього разу стануть гуру світових онлайн-медіа, а саме:

1. Mark Challinor, комерційний директор компанії Trinity Mirror (Велика Британія), яка включає більше 80 онлайн-видань, серед яких легендарні Daily Mirror, Daily Post та Liverpool Echo News. Марк також працював над створенням мобільних платформ у всесвітньовідомому The Telegraph.

Він також входить до складу ради директорів The International News Media Association (INMA) - провідної громадської організації для медіа-компанії, що прагнуть збільшити дохід.

2. Emma Lacey-Bordeaux, редактор однієї з найавторитетніших телерадіокомпаній світу CNN, США . Раніше Емма займала посаду редактора/продюсера на CNN Radio та CNN.com, що висвітлювали всі резонансні події – від президентських виборів США 2012 року до стрілянини у школі Сенді-Хук. Емма прочитає відео-лекцію на тему сторітелінгу (storytelling).

3. Alen Mlatisuma, керуючий редактор Voice of America, США. Ален здійснює управління Євразійським відділом VOA (Голос Америки) щодо розвитку цифрових медіа, а також залучення аудиторії на медіа-ринках пострадянських країн. Він має великий досвід у збільшенні аудиторії онлайн-медіа, завдяки поєднанню програмування, створенню контенту, використанню соціальних мереж та SEO. Ален прочитає відео-лекцію на тему створення та дистрибуції контенту.

Варто зауважити, що організатори очікують ще на декількох іноземних спікерів, які будуть оголошені пізніше.

Від вітчизняних онлайн-медіа будуть представлені CEO, головні редактори та експерти топ онлайн-видань: Громадське радіо, Сеть городских порталов «В городе», ОБОЗРЕВАТЕЛЬ, ONLINE.UA, Футбольный портал UA-Футбол, Детектор медіа, B2Blogger.com, Петр и Мазепа, KyivPost.com та ін.

Відвідувачі отримають предметні знання і навички, а також методологію їх застосування, а саме:

  1. Як створювати професійний та читабельний контент для медіа: основи копірайтингу, аудіо-, відеомейкінг, блогінг;
  2. Які існують інструменти аналітики та ефективної дистрибуції контенту;
  3. Які способи монетизації онлайн-медіа доцільно застосовувати: нативна реклама, subscription формат тощо;
  4. Розуміння управлінських аспектів та основ запуску онлайн-медіа.

Завершивши лекторію слухачі отримають дипломи, які підтвердять отримані ними знання і навички.

Кожен учасник лекторію матиме можливість подати заявку на оплачувану практику/стажування в компаніях лекторів, щоб відчути «кухню» медіа зсередини або навіть працевлаштуватись.

OMG буде корисним: журналістам, копірайтерам, smm, маркетологам та PR-менеджерам, CEO, тим, хто планує започаткувати свій digital-media бізнес, молодим спеціалістам, які планують працювати у галузі онлайн медіа.

Більш детальна інформація про захід

Сторінка заходу у Facebook

Зареєструватись на конференцію можна за посиланням

Де: м. Київ, БЦ Парус (конференц-центр), вул. Мечникова, 2

Коли: 7-8 жовтня 2017 року

Контакти: e-mail: mastershubua@gmail.com, тел: +38 093 168 3518

Вакансии дня

Комментарии