Кожен третій роботодавець готовий влаштувати на роботу переселенців із зони АТО

Поделиться:

Половині українських компаній (41%) уже доводилося влаштовувати на роботу вимушених переселенців. Особливої різниці в роботі біженців та інших співробітників більшість роботодавців не помічають, але все ж у багатьох виникають побоювання з приводу того, що працівник не затримається на роботі (59%), і в нього виникнуть проблеми з документами (25%). Такі дані були отримані в новому дослідженні Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Майже половині роботодавців уже доводилося брати на роботу вимушених переселенців (42%), третина компаній не проти взяти біженців на роботу, якщо буде така необхідність, а ось четверта частина роботодавців поки до такого кроку не готові.

Найчастіше компанія не готова брати на роботу спеціаліста, який переїхав із зони АТО, з дуже простої причини — в компанії нема відкритих вакансій (53%). Ще четверту частину роботодавців (24%) зупиняють побоювання, що працівник буде тимчасовим і незабаром кине роботу. У 12% потенційних роботодавців занепокоєння викликає можливий психічний стан (посттравматичний розлад, стрес і т.д.) і його негативний вплив на якість майбутньої роботи. Однакова кількість респондентів (6%) говорять про те, що в їхньому регіоні нема біженців, або надають перевагу працевлаштуванню людей із власного регіону, або ж побоюються, що вимушені переселенці не зможуть прижитися в колективі. Проте в опитуванні не було респондентів, які категорично не готові працювати з переселенцями, бо це їхня принципова позиція.

А ось ті, хто вже працевлаштував спеціалістів із зони АТО, кажуть, що найчастіше їхня робота нічим не відрізняється від роботи місцевих спеціалістів (74%). Тільки п’ята частина опитаних (20%) кажуть про негативний досвід такої роботи — виникали труднощі з вливанням до колективу, неадекватні побажання до роботи і т.д. Натомість 6% упевнені — працювати з переселенцями краще: якість роботи вища, більш скромні зарплатні побажання, вища мотивація і т.д.

Незважаючи на швидше позитивний досвід роботи з вимушеними переселенцями, складнощі все ж можуть виникати. Найчастіше проблеми з’являються, адже невідомо, наскільки довго людина буде працювати в компанії, а також через недостатню мотивацію до роботи і відсутність усіх необхідних документів.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного у вересні 2014 року. В опитуванні брали участь 805 компаній-роботодавців із різних регіонів України.

 

Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua, або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.


Комментировать:
  • Facebook
  • Вконтакте