Кожен другий буде святкувати День Незалежності України

Поделиться:

За 9 місяців кількість офісних працівників, які вважають 24 серпня важливим святом, зросла в 6 разів. Про це свідчать дані Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

У листопаді 2013 року Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна провів опитування про те, які свята відзначають на рівні компанії, а які святкують із ініціативи співробітників. Тоді, 9 місяців тому, тільки 4% опитаних заявили, що в їхній компанії заведено святкувати День Незалежності України на корпоративному рівні. І тільки 8% співробітників святкували цей день із власної ініціативи.

У серпні 2014 року ми провели експрес-опитування на ту ж тему. За 9 місяців кількість бажаючих відсвяткувати День Незалежності на корпоративному рівні виросла втричі й тепер складає 12%. А самостійно відзначати це свято, незважаючи на складну ситуацію в країні, буде кожен другий офісний працівник. Ще 15% респондентів на момент опитування поки не вирішили, будуть святкувати, чи ні. Не будуть святкувати День Незалежності України 35% опитаних.

Дані були отримані в результаті опитувань, проведених Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в листопаді-грудні 2013 року (710 респондентів) і в серпні 2014 року (450 респондентів).

Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua, або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.


Комментировать:
  • Facebook
  • Вконтакте