Роботодавці не планують знижувати зарплати

Поделиться:

Більшість українських роботодавців (68%) не знижують і не планують знижувати зарплату своїм співробітникам. Решта зрізали рівень оплати в середньому на 15-20%. Затримки з виплатами зарплати спостерігаються в кожній третій компанії. Переважна більшість роботодавців виплачують зарплату в гривнях без прив’язки до іноземних валют.

Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Незважаючи на непрості економічні умови, половина українських компаній може утримувати зарплату підлеглих на стабільному рівні, а кожен десятий роботодавець навіть зміг підвищити виплати своїм співробітникам.

Четверта частина українських компаній вдалася до зниження доходів своїх співробітників. 10% опитаних роботодавців кажуть про тотальне зниження зарплати, ще 13% — про те, що довелося зрізати не саму зарплату, а додаткові виплати, наприклад, бонуси і премії.

Уникнути зниження зарплати частіше вдається невеликим компаніям. Так, серед тих, в кого нема необхідності «зрізати» зарплату, 65% компаній, де працює не більше 50 осіб, 55% таких, в яких не більше 100 співробітників. А ось у компаніях, де працює більше сотні осіб, цей показник уже не вищий 40%. Також саме невеликі й середні компанії частіше дозволяють собі підвищити зарплату співробітникам навіть у теперішніх непростих умовах.

У цей непростий для економіки період краще, ніж інші, почувають себе роботодавці ІТ-сфери. Тут найвищий відсоток тих, хто не змінював зарплату своїм співробітникам (60%) або навіть підвищив виплати (29%). Про зниження зарплат найчастіше кажуть роботодавці у сфері будівництва, в готельно-ресторанному бізнесі, в транспортній сфері й банківському секторі.

Також більшість українських роботодавців досить оптимістично налаштовані щодо своїх перспектив. Більшість (56%) планують зберегти зарплату на поточному рівні, ще 8% навіть сподіваються збільшити дохід своїх співробітників, і тільки 7% роботодавців кажуть про те, що, швидше за все, зарплату необхідно буде скорочувати. Третина компаній в поточних обставинах просто не можуть робити прогнозів щодо своєї зарплатної політики.

Чим більша компанія, тим більше шансів, що перегляд зарплати в менший бік усе ж відбудеться. Також майбутнє зниження зарплат, швидше за все, зачепить ті проф. сфери, де вже активно виявляються кризові явища: маркетинг, готельно-ресторанний бізнес, нерухомість і будівництво, можливо, сферу послуг. Підвищувати зарплату частіше, ніж у інших проф. сферах, планують у сфері інформаційних технологій і в сфері торгівлі.

Навіть ті компанії, які пішли на зниження доходів своїх співробітників, робили це не радикально. Половина з тих, кому довелося знизити зарплати, знизили їх не більше ніж на 20%. Ще четверта частина компаній зрізали зарплату співробітникам на 20-30%. І тільки 17% із тих, хто вимушений скорочувати зарплати, зменшили заробіток своїх співробітників більше ніж на 30%.

Як уже було описано вище, невеликі компанії рідше, ніж великі, вимушені зрізати зарплату своїм співробітникам. Проте у випадку, коли такий крок необхідний, компанії, в яких більше двохсот працівників, частіше скорочують зарплату на 10-15%, у той час як малі й середні компанії найчастіше скорочують на 20% і більше.

Більшість українських компаній вчасно виплачують зарплату своїм співробітникам, незважаючи на кризу. Про це заявили 67% опитаних роботодавців. П’ята частина компаній (22%) інколи відчуває тимчасові труднощі з оплатою праці, але все ж справляється із цим завданням. І тільки 10% опитаних роботодавців зізнаються, що в їхній компанії є великі труднощі з вчасною виплатою зарплати співробітникам. Найбільші труднощі з вчасними виплатами спостерігаються в сфері будівництва і нерухомості, в сфері маркетингу й реклами, а також в готельно-ресторанному бізнесі.

Зміна курсу основних валют до гривні практично не вплинула на рівень зарплат українських офісних співробітників. Переважна більшість компаній (70%) виплачували і далі виплачують зарплату співробітникам у гривні без прив’язки до будь-яких валют. У десятої частини компаній зарплата хоча й була прив’язана до іноземної валюти, але її довелося зафіксувати на рівні попереднього курсу (8 грн./долар і 10 грн./євро). 7% компаній з початком стрибків валютних курсів перерахували зарплату за новим курсом і зафіксували її в національній валюті. І тільки 12% роботодавців виплачують зарплату, прив’язану до валюти, за актуальним курсом на день виплати.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в липні 2014 року. В опитуванні брали участь 448 роботодавців і власників компаній із різних регіонів України.

Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua, або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.


Комментировать:
  • Facebook
  • Вконтакте