Офісні працівники шукають роботу активніше

Поделиться:

Соціально-політичні події в країні відобразились на ринку праці. Пошук роботи триває довше, роботодавці більш прискіпливі і неохоче відкривають нові вакансії. Така ситуація вимагає від тих, хто шукає роботу, дуже активної поведінки. Як часто відгукуються пошукачі на оголошення про роботу, скільки відгуків припадає на одну вакансію і працівники яких проф. сфер найбільш активно шукають роботу: про це — в дослідженні Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Тенденція до зростання активності пошукачів зберігається із року в рік. Але, чим складніша ситуація на ринку праці, тим більше зусиль доводиться докладати спеціалісту, щоб знайти роботу, тим активнішим він повинен бути. Просто розмістити резюме в мережі уже недостатньо, на вакансії потрібно активно відгукуватись на вакансії. Так, наприклад, у першому кварталі 2014 року кількість відгуків на одну вакансію збільшилась майже на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Найбільш активними пошукачі були в березні. Це логічно зв’язано з тим, що роботодавці займали вичікувальну позицію і не поспішали набирати персонал. А отже, зусилля щодо пошуку роботи необхідно було збільшити.

Сьогодні найбільш активно шукають роботу працівники наукової та освітньої сфери — кількість відгуків збільшилась на 137%, журналісти і творчі працівники — відгуків стало на 72% більше, і молоді спеціалісти — на 66% більше.

Знизилась активність працівників некомерційних організацій і державної служби: вони стали відгукуватися рідше (кількість відгуків зменшилась на 20%). На попередньому рівні залишилася активність керівників вищої ланки і фінансистів. Останнє не дивно, оскільки протягом кількох років ці категорії пошукачів стабільно входять до п’ятірки найбільш активних. У решті проф. сфер спостерігається значне (від 10%) збільшення кількості відгуків пошукачів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

У середньому на одну вакансію в першому кварталі 2014 року відгукувалися близько 10 пошукачів, в той час як у аналогічному періоді 2013 року цей показник не перевищував 8 відгуків на одну вакансію.

Найбільш активними у першому кварталі були спеціалісти тих професій, де спостерігається найвища конкуренція серед пошукачів: юристи, бухгалтери і ТОП-менеджери. При цьому кількість відгуків на вакансії в цих проф. сферах інколи перевищувала середні показники майже втричі. Рекордсмени активності — юристи (33 відгуки на одну вакансію), фінансисти і бухгалтери (25 відгуків на одну вакансію), а також керівники вищої ланки (24 відгуки на одну вакансію).

Найменш активні пошукачі в тих проф. сферах, де найнижча конкуренція серед майбутніх співробітників. А також там, де Інтернет — не єдине або не головне джерело пошуку роботи (наприклад, робочий і домашній персонал). Серед офісного персоналу найнижча активність у програмістів і страхових спеціалістів (це не дивно, адже саме тут спостерігається найвища конкуренція роботодавців за кращих професіоналів).

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в березні 2014 року.

Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua, або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.


Комментировать:
  • Facebook
  • Вконтакте