ТОП-5 стажувань для студентів

Поделиться:

У березні Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна підготував добірку найбільш цікавих програм навчання для старшокурсників і випускників. Не проґавте шанс набратися досвіду в міжнародних компаніях і проявити свій творчий потенціал.

Традиційною проблемою для студентів є працевлаштування. Відсутність досвіду в пошуку роботи разом із високою конкуренцією серед молодих пошукачів часто призводить до того, що випускники опускають руки вже після третьої невдалої співбесіди. І все ж таки, першим кроком на шляху до успішної кар’єри може стати стажування в престижній компанії. Виявляється, з талановитими ініціативними молодими людьми організації готові ділитися досвідом і навіть платити їм зарплату.

Компанія Carlsberg Ukraine запрошує стажера у відділ PR. Усі шанси потрапити в одну із провідних компаній FMCG-сектора має просунутий користувач ПК, який гарно володіє англійською. Роботодавець обіцяє надати стажеру довід роботи у великій міжнародній компанії, дати практичний досвід у сфері PR. Працевлаштування не гарантується, але можливе. Стажування буде проходити в Києві.

Провідний телеканал України — СТБ — відкриває двері для талановитих людей, у яких нема досвіду роботи на ТБ. Є можливість стати молодшим сценаристом Телеканалу СТБ для молодих режисерів, сценаристів і журналістів після проходження 3-місячної програми адаптації. Необхідна вища освіта на факультетах журналістики, драматургії або філології. Головна вимога — наявність таланту й великого потенціалу до розвитку!

У міжнародній компанії EY відкриті стажування відразу за трьома напрямками: у відділ«Оцінювання і бізнес-моделювання», в«Юридичний відділ» і у «Відділ оцінки IT-ризиків і забезпечення». Крім профільної освіти й відмінного володіння комп’ютером, претендентам на стажування знадобиться прекрасне знання англійської, уміння працювати в команді й стресовій обстановці. У тих, хто пройде стажування, є шанс стати частиною колективу одного із найкращих роботодавців країни.

Студентів творчих ВНЗ усіх напрямків запрошує на практику Театр "Comme il faut" — єдиний в Україні професійний театр мюзиклу. Від пошукача вимагають ентузіазм у розвитку мистецтва мюзиклу, натомість театр обіцяє досвід роботи в професійному молодому колективі, що горить новими творчими ідеями й вже має можливості їх втілювати.

Міжнародна компанія-виробник насіння й засобів захисту рослин "Сингента Україна" оголошує конкурс на оплачувану програму стажування «Студенти Сингента» по юридичному, фінансовому, HR і маркетинговому напрямках, яка триватиме від 3 до 12 місяців. Компанія шукає студента старших курсів або випускника економічного, юридичного та інших факультетів, готового до роботи з великими обсягами інформації, з хорошими аналітичними і комунікативними навичками і знанням англійської мови на рівні вище середнього.

Інформація взята з бази даних вакансій Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні в березні 2014 року.

Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua, або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.


Комментировать:
  • Facebook
  • Вконтакте