Восьме березня святкують у 60% компаній

Поділитись:

Незважаючи на непросту ситуацію, відміняти святкування у більшості українських компаній не планують. Такі дані були отримані в результаті опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

61% компаній будуть святкувати в цей день, як і завжди. Тільки 12% цього року будуть святкувати скромніше, ніж попереднього, а 5% роботодавці взагалі відмовляться від застіль і подарунків. До початку березня не визначилися ще четвертина українських офісів.

Із року в рік 8 березня залишається у першу чергу Жіночим святом — про це, як і минулого року, сказала практично половина респондентів (49%). Щодо такої оцінки цього дня жінки й чоловіки практично солідарні.

Просто як додатковий вихідний цей день сприймають четверта частина жінок і тільки 12% чоловіків. Чимало (12%) почали сприймати восьмий день березня як свято приходу весни. Ще 4% розглядають цей день як привід зробити комусь приємність.

Є і ті, хто не любить святкувати День боротьби жінок за свої права. Дратуючим і фальшивим назвали це свято 6% опитаних, причому чоловіків серед тих, хто так думає, практично втричі більше, ніж жінок (13% і 4%). Відзначимо, що аналогічна тенденція була й минулого року. Також 5% назвали Восьме березня пережитком радянських часів (тут теж чоловіків суттєво більше, ніж жінок, — 9% і 4% відповідно). І тільки 2% чоловіків і жінок цього дня в першу чергу згадують, для чого все задумувалося і заради чого свято, — про боротьбу жінок за рівноправ’я.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в лютому-березні 2014 року. В опитуванні взяли участь 1300 респондентів із різних регіонів України.

Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua, або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.


Коментувати:
  • Facebook
  • Вконтакте