Як змінився ринок праці після кризи

Поделиться:

Економічна криза обрушилась 5 років тому назад, але її наслідки відчуваються на ринку праці й сьогодні. Головні тенденції посткризового ринку: скорочення затрат, у тому числі на дорогих спеціалістів, зміщення акценту на продажі й стратегічні напрямки розвитку, оптимізація штату. Усі ці тенденції ілюструє порівняльна статистика 2007 і 2013 років від Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

У порівнянні з докризовим періодом змінилася затребуваність спеціалістів. Ринок працює на підтримку й виживання, а не на розширення. Таким чином, компанії готові наймати тільки тих спеціалістів, без яких робота буде неможливою.

У докризовий період в ТОП-10 найбільш активних проф. сфер панували працівники фінансової сфери. Після кризи вони ледве втрималися в десятці, на перші ролі вийшли продажними. У лідерах в 2007 році, як і в 2013, були продажі й інформаційні технології. Третє місце за кількістю пропозицій займала банківська сфера (на сьогодні за нею — тільки восьме місце). Четвертими за кількістю вакансій були бухгалтери й фінансисти (в 2013 році — 9-те місце). А ось сфера маркетингу з п’ятого докризового місця піднялась на третє післякризове. Але в цій сфері суттєво змістилися акценти із власне маркетингу на продажі й розвиток бізнесу. У той же час секретарі й офіс-менеджери затребувані практично однаково — шосте місце і до, і після економічної кризи. Сьоме місце в 2007 році займали вакансії для спеціалістів у сфері підбору персоналу, восьме — ТОП-менеджери, дев’яте — пропозиції про роботу в сфері нерухомості й будівництва. В 2013 році в цих проф. сфер шістнадцяте, чотирнадцяте й сьоме місце відповідно. А ось десяте місце в ТОПі незмінно збереглося за вакансіями для логістів і спеціалістів транспортної сфери. Замість посткризових аутсайдерів у 2013 в ТОП проф. сфер потрапили такі проф. сфери, як «виробництво» і «вакансії для молодих спеціалістів».

Зарплатна політика

Наслідками економічної кризи стала інфляція, зміна курсу гривні до долара, пониження як зарплат, так і купівельної спроможності. Найбільш яскравою ілюстрацією може слугувати ТОП-10 вакансій у 2007 та в 2013 році.

До топ-100 найбільш високооплачуваних спеціалістів 2007 року увійшли в основному вакансії для ТОП-менеджерів, найчастіше фінансових і маркетингових директорів, спеціалістів зі стратегічного управління й розвитку. У 2007-2008 роках технічні спеціалісти й програмісти в ТОП-100 найвищих зарплат не потрапляли. Суттєво відрізняється ситуація з найвищими зарплатами 2013 року. Уже протягом кількох років ТОП-100 включає значно менше вакансій для топ-менеджерів. І лідирують серед них не фінансисти, маркетологи й HR-директори, а спеціалісти з продажів, розвитку бізнесу (маються на увазі активні продажі), а також програмісти, інженери-технологи й інші кваліфіковані виробничі спеціалісти.

Суттєво знизився рівень пропонованих зарплат. Якщо умовно розділити всі пропоновані зарплати на п’ять рівних за величиною інтервалів, то в п’ятому інтервалі — саме в ньому пропонують найвищі зарплати — в 2007 році виявилося 9% вакансій, а в 2013 році — тільки 6%. При цьому в 2007 році вказаний інтервал починався з 5320 доларів, а в 2013 — тільки з 3488 доларів.

Суттєво змінилися і середні високі зарплати, які пропонували спеціалістам у найбільш популярних проф. сферах. Для аналізу використані середні зарплати, пропоновані в четвертій частині вакансій із найвищими зарплатними показниками.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в листопаді 2013 року .

Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua, або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.


Комментировать:
  • Facebook
  • Вконтакте