Як налаштуватися на роботу після відпустки

Поделиться:

Кожному другому офісному працівнику відпустка зовсім не допомагає працювати краще. Після відпочинку складно адаптуватися до робочого режиму, включатися в процес. Зробити це допомагають нові та цікаві робочі задачі, спілкування зі співробітниками і думки про зарплату. Про це свідчать результати дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

З одного боку, половина офісних працівників стверджує: після відпустки працюється краще, підвищується ефективність загалом (34%), стає легше вирішувати творчі завдання (12%). У той же час кожен другий не помітив такого благодійного впливу. 36% респондентів заявили: відпустка ніяк не впливає на їхню продуктивність, а 16% відзначили, що працювати після відпустки складніше, виникають проблеми з концентрацією уваги. Найбільш позитивний вплив відпустка має на людей середнього віку: саме серед цієї групи найвищий відсоток тих, в кого суттєво збільшується продуктивність роботи (39%).

Проте навіть якщо відпустка вдалася, і на роботу повертаються, як на свято, все ж відразу включитися в роботу вдається тільки 13% респондентів. Для більшості просто необхідний невеликий адаптаційний період (про це сказали 36% опитаних). Для третини респондентів складнощі адаптації залежать від того, якою була відпустка і яка ситуація на роботі. А ось для 16% респондентів повернення на робоче місце — справжнє випробування.

Жінкам, як правило, складніше включитися в роботу, ніж чоловікам. Так, про те, що вони відчувають складнощі після відпустки, сказали 18% жінок і тільки 13% чоловіків, а ось легко включитися в робочий процес вдається, навпаки, 18% чоловіків і тільки 11% жінок.

Найкраще адаптуватися до роботи допомагає, з одного боку, полегшений графік і помірні навантаження, а з іншого - нові та цікаві задачі. Саме ці два фактори більше за все допомагають швидко включитися в роботу. Також може бути корисно поспілкуватися зі співробітниками, дізнатися свіжі новини, подумати про майбутню зарплату, та й просто почати працювати. А ось розмова з керівництвом або повне робоче навантаження допоможуть дуже небагатьом.

Наші респонденти також поділилися з HeadHunter Україна своїми рецептами, як швидко включитися в роботу.

Наприклад, виходити на роботу не в понеділок, а в четвер чи п’ятницю, а додому із поїздки повертатися за 2-3 дні до завершення відпустки.

Щодо того, чи варто починати роботу до виходу з відпустки, думки розійшлися — хтось починає потрошку розгрібати справи за 2-3 дні до виходу, деякі контролюють, чи не трапляється завалів ще під час відпустки, але для більшості все ж комфортно зайнятися роботою не раніше першого робочого дня.

У будь-якому випадку, після виходу на роботу більшість опитаних радять день-два працювати в помірному темпі, поділитися з колегами враженнями від відпустки, скласти план робіт. Допомагає також «розуміння того, що нові задачі варто розв’язувати у високому темпі й не накопичувати їх, адже скоро з’являться нові».

Ось ще кілька креативних підходів до адаптації від наших респондентів:

«Перший день усе одно пройде розслаблено й у запитаннях «Як відпочив?». А ось другий день дуже добре починати з якорів, які налаштовують на робочий лад, — кава, перегляд щоденника, постановка задач. І обов’язково почати з питань, які не вимагають серйозної розумової діяльності».

«На свіжу голову врегулювати всі робочі моменти, розробити графік виконання справ, притримуватися його та надмірно не запускати, а ще спробувати удосконалити робочі напрямки. Зі свіжою головою дуже легко виходить наводити лад, як із чистого аркуша».

«Запропонувати керівництву нові ідеї. Отримати «добро» на реалізацію своїх ідей. Займатися розробкою своїх ідей/проектів. Отримувати задоволення від роботи. Наприкінці місяця отримати преміальні за ініціативність».

Але найчастіша відповідь — робота повинна бути цікавою та улюбленою: «Якщо робота цікава й приносить задоволення, включаєшся досить швидко! Головне, не думати про погане, налаштуватися на позитив».

Якщо не виходить, є радикальний, але дієвий метод: «Згадати, що незамінних людей немає!» і «працювати, працювати, працювати…».

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, проведеного у вересні 2013 року. В опитуванні брали участь 1300 респондентів із різних регіонів України.

Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua, або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.


Комментировать:
  • Facebook
  • Вконтакте