Кому в 2013 році легше знайти роботу?

У першому півріччі 2013 року найбільш затребуваними виявились менеджери з продажів. За даними Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу hh.ua, саме їх найчастіше шукали HR-спеціалісти. Рейтинг шукачів дещо відрізнявся: вакансія менеджера з продажу посіла четверте місце за кількістю запитів, а найпопулярнішою серед шукачів виявилася позиція бухгалтера.

Щодня на hh.ua обробляються десятки тисяч пошукових запитів, як з боку роботодавців, так і з боку кандидатів. Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу hh.ua вирішив проаналізувати всі запити першого півріччя 2013 року та визначити, резюме яких фахівців найчастіше цікавили HR-менеджерів.

Як виявилося, роботодавці, в першу чергу, шукали менеджерів з продажу. На їх частку припадає майже 9% від загальної кількості запитів на hh.ua . На другому місці в рейтингу найбільш затребуваних роботодавцями позицій – бухгалтери та головні бухгалтери (по 3%). Четверте місце зайняли менеджери з персоналу (2,4%), обігнавши на одну позицію юристів (1,6%).

У ТОП-10 запитів також потрапили секретар, фінансовий директор, аналітик, менеджер по роботі з клієнтами та комерційний директор. Примітно, що всього на ТОП-10 популярних у HRів запитів припала тільки четверта частина від загальної кількості запитів роботодавців, а на ТОП-20 – лише 36,3%.

Статистика запитів шукачів дещо відрізняється: першу позицію займає бухгалтер (1,7% від загального числа запитів), а на другому місці – водій (1,3%). У трійку лідерів також потрапив юрист (близько 1,2%). А лідер серед запитів роботодавців – менеджер з продажу – в рейтингу шукачів опустився на четверту позицію (1,1%). Замикає ТОП-5 найбільш частих запитів претендентів позиція адміністратора (0,7%).

У першу десятку запитів увійшли аналітик, головний бухгалтер, економіст, інженер, а також продавець-консультант. Варто відзначити, що запити шукачів більш різноманітні: ТОП-20 складає лише 13,1% від загальної кількості запитів по вакансіях.

Інформація була отримана в результаті аналізу пошукових запитів на Міжнародному кадровому порталі hh.ua за перше півріччя 2013 року.


Результаты предыдущих исследованийFacebook
Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua , або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.

Понравилась статья? Расскажите о ней друзьям:


Твой Мир