Українські таксисти пристойно заробляють

22 березня у таксистів – професійне свято. Спеціально до цього дня Міжнародний кадровий портал в Україні підібрав високооплачувані вакансії для водіїв таксі. Виявляється, українські автомобілісти можуть заробляти від 10 тис. грн на місяць.

Водії загалом (і таксисти зокрема) мають усі шанси розраховувати на пристойну зарплатню. Починаючи з 2012 року, близько 30 % усіх вакансій для водіїв зі вказаною зарплатнею пропонували претендентам заробляти від 13 000 грн на місяць, а це в два рази більше, ніж середня зарплата київських офісних клерків (5-6 тис. грн). Іще 50 % – від 7 000 грн, а це значно більше, ніж середня заробітна плата по Україні. Близько 10 % усіх вакансій для водіїв передбачають наявність власного автомобіля, а для таксистів це – одна з найактуальніших умов успішного працевлаштування.

Ще один плюс для водіїв – можливість розраховувати на змінний (20 % вакансій) або гнучкий (15 %) графік роботи. Очікуваний досвід роботи найчастіше незначний – досить пропрацювати в цій сфері від 1 до 3 років. У 25 % випадків роботодавці готові взяти на роботу й узагалі недосвідченого кандидата, а солідний досвід (понад 6 років) вимагається лишень у 5 % вакансій для водіїв.

Як подарунок ми підібрали 5 найбільш високооплачуваних вакансій для водіїв таксі на . Вони поєднують у собі високу оплату, гнучкість умов роботи й зручність для претендентів.

Від 4 000 до 15 000 грн може заробляти . Від претендентів не вимагається ані досвіду роботи, ані обов’язкових поїздок до офісу. Окрім цього, водій не сплачує вступних чи заставних грошей. Компанія співпрацює з-понад 200-ми службами таксі, тобто, у здобувача гарні шанси мати чимало клієнтів. За це компанії необхідно віддавати комісію у 10 %, а також абонплату 10 грн за ефір у робочий день.

« » шукає на зарплатню від 5 600 до 12 400 грн . Компанія пропонує індивідуальний підхід до кожного, вільний графік співпраці, сприяння в ліцензуванні й страхуванні, відсутність «обязаловок» та обмежень. Сплачувати отримані послуги водій таксі може вдома через термінали мобільного зв’язку. Очікуваний процент комісії не зазначено, але у вакансії він вказаний як «низький».

» запрошує на роботу і на своїх автомобілях на зарплатню від 6 000 до 10 000 грн. Робота передбачає мінімальний відсоток комісії від замовлення й вільний графік. Цікаво, що у разі, якщо претендент – новачок, то диспетчерська обіцяє йому додаткову підтримку й навчання.

« » запрошує на роботу в Одесі і. Можна працювати як на постійній основі, так і позмінно (як додатковий заробіток). Оплата праці від 5 000 до 10 000 грн . Окрім індивідуального підходу до кожного співробітника й традиційного для подібних вакансій гнучкого графіка роботи, компанія пропонує зручні умови оплати й бонусну систему скидок та премій.

» запрошує до співпраці на зарплатню від 8 000 грн . Вакансією передбачено відсутність вступних, заставних і планових платежів, а також мінімальні комісійні. Претендент може працювати без обклеювання автомобіля, йому надають шашечки. Роботу організовано за програмою Mobile Taxi (на мобільному телефоні) без рації.

Інформацію взято з бази даних вакансій Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні в березні 2013 року.


Результаты предыдущих исследованийFacebook
Шановні журналісти, для того, щоб отримати нові дослідження або коментарі чи уточнення до вже опублікованих, звертайтеся до менеджера зі зв’язків зі ЗМІ HeadHunter Україна Наталії Маціпури, написавши їй на адресу n.matsipura@hh.ua , або зателефонувавши за тел. 8 (044) 230-87-39 (вн.6318).


Представників компаній з питань проведення досліджень чи опитувань на замовлення просимо звертатися до департаменту продажів sales@hh.ua Тел. 80 (44) 230 87 398.


Компанія HeadHunter аналізує найбільшу базу резюме і вакансій у російськомовному Інтернеті, яка оновлюється щосекунди – це резюме понад 7 мільйонів фахівців із 8 різних країн Північної і Східної Європи. Ми проводимо опитування як по всій базі, так і для майже 400-тисячної аудиторії економічно активного населення України.

Понравилась статья? Расскажите о ней друзьям:


Твой Мир